Kieselbach aukció: Perlmutter Izsák gyönyörű képe

Ajánljuk - 2006-12-03

Perlmutter Izsák (1866 - 1932)

Család, 1910

115x90 cm

Olaj, vászon

Jelezve balra lent: Perlmutter 1910

Hátoldalon kiállítási címkék: : Postattakarékpénztár Árverési Csarnok, 1914: Amszterdam, Venetia, Ernst Múzeum

Reprodukálva: Modern Magyar Festészet 1892 - 1919, szerk. Kieselbach Tamás, Budapest, 2003. 480.kép

Aukciós kiindulási ár: 12 000 000 forint