Gyenge játék, rossz taktika: kiesett a Loki

Sport - 2006-08-03

Elbúcsúzott a kupasorozattól a DVSC-TEVA A labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőkörének visszavágóján 4-1-es vereséget szenvedett a Loki a macedón Rabotnicki Skopje otthonában. A Rabotnicki a debreceni 1-1 után 5-2-es összesítéssel jutott tovább.

BL-selejtező, 2. forduló, visszavágó:

Rabotnicki Skopje (macedón) - DVSC-TEVA 4-1 (3-1)

Szkopje, 8000 néző

vezette: Skomina (szlovén)

Rabotnicki: Pacovski - Karcev, Weiss, Jovanovski, Jeremic (Lazarovski, 70.) - Trajcov, Ignatov (Stojanov,72.), Nedzipi, Carlos - Stankovski (Velkovski, 60.), Pejcic

DVSC: Csernyánszki - Bernáth, Éger, Komlósi, Halmosi - Dombi, Vukmir (Virág, 80.), Sándor T. (Kiss Z., a szünetben), Dzsudzsák - Bogdanovic (Szatmári, a szünetben), Sidibe

gól: Nedzipi (21.), Pejcic (35.), Trajcov (41.), Carlos (55.), illetve Sidibe (19.)

kiállítva: Halmosi (42.), Sidibe (49.)

sárga lap: Jeremic (26.), illetve Bernáth (17.), Halmosi (23., 42.), Dzsudzsák (45.)

továbbjutott: Rabotnicki Skopje, 5-2-vel

19. perc: Bodanovic beadása után Sidibe 6 méterről a hálóba fejelte a labdát (0-1).

21. perc: Nedzipi 22 méterről a jobb felső sarokba bombázott (1-1).

35. perc: Pejcic lépett ki a magyar védők közül és a kapujából kifutó Csernyánszki mellett a kapuba továbbította a labdát (2-1).

41. perc: Trajcov ugrott ki a lesre játszó védők között és nem hagyta ki a ziccert (3-1).

42. perc: Halmosi visszahúzta Carlost, amiért sárga lapot kapott, s mivel volt már egy figyelmeztetése, el kellett hagynia a pályát.

49. perc: Sidibe nyújtott lábbal belecsúsott Jeremicbe, amiért a játékvezető kiállította.

55. perc: Pejcic passzával Carlos lépett ki és 11 méterről a hálóba lőtte a labdát (4-1).