Sport

Eredmények megjelenítése 1221-től 1240-ig 1653 találatból.

Cseh 200 m vegyesen 3., a bronzért játszhatnak a férfi pólósok

Sport - 2011-07-28

Cseh László bronzérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a sanghaji vizes vb csütörtöki napján, míg férfi vízilabdában hosszabbítás után 15-14-re kikapott Szerbia legjobbjaitól a magyar válogatott, amely így szombaton az arany helyett a világbajnoki bronzéremért játszhat.

Közel félmillió eurót kap Dzsudzsák után a Debrecen

Sport - 2011-07-27

A klub számításai szerint mintegy 450-500 ezer eurót kap a Debrecen az orosz Anzsi Mahacskalától egykori labdarúgója, a nyáron Oroszországba szerződött Dzsudzsák Balázs nevelési költségeként.

Londonba jutottak a férfi pólósok, úszásban Kis és Biczó döntős

Sport - 2011-07-26

Már biztos résztvevője a 2012-es, londoni nyári olimpiának a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely legyőzte az Egyesült Államok csapatát a negyeddöntő keddi nyitányán, amivel egyszersmind a legjobb négy közé jutott a sanghaji vizes világbajnokságon.

Vizes vb - Győzelem női pólóban, Hosszú és Gyurta hatodik

Sport - 2011-07-25

Gyurta Dániel 100 m mellen, Hosszú Katinka pedig 200 m vegyesen végzett a hatodik helyen a sanghaji vizes világbajnokság hétfői versenynapján, amelyen a női vízilabdázók legyőzték a spanyolokat, így a 9. helyért játszhatnak.

Európa Liga - Mindhárom magyar csapat idegenben a továbbjutásért

Sport - 2011-07-20

Mindhárom magyar csapat idegenbeli visszavágón próbálja kiharcolni csütörtökön a továbbjutást a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének 2. fordulójából. Az első meccsen 2-1-re diadalmaskodott FTC a norvég Aalesund, a múlt héten egyformán 1-1-re végzett Paks és Kecskemét pedig a szintén norvég Tromsö, illetve a kazah Aktobe vendégeként lép pályára.

Sima debreceni sikerrel kezdődött az idény

Sport - 2011-07-16

Sima debreceni sikerrel vette kezdetét a labdarúgó OTP Bank Liga 2011/12-es idénye: a hajdúságiak többek között Coulibaly mesterhármasával 5-2-re győzték le a Vasast az 1. forduló pénteki nyitómérkőzésén.

Szekeres Pál aranyérmes a kerekesszékes vívó Eb-n

Sport - 2011-07-15

10Szekeres Pál, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium sportért felelős helyettes államtitkára, többszörös paralimpiai bajnok szerdán, B sérültségi kategóriában aranyérmet szerzett az angliai Sheffieldben rendezett kerekesszékes vívó Európa-bajnokságon.

Újabb légióst szerződtetett a Debrecen

Sport - 2011-07-09

A DVSC-TEVA labdarúgócsapata szombaton szerződtette a francia Selim Bouadlát.

A debreceni klub tájékoztatása szerint a 23 éves középpályás a francia másodosztályban szereplő Le Havre csapatától érkezik, s négy évre kötelezte el magát.

Wimbledon - Novak Djokovic nyerte a férfi egyest

Sport - 2011-07-03

A szerb Novak Djokovic nyerte a férfi egyest az angol nyílt teniszbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben négy játszmában győzött a címvédő spanyol Rafael Nadal ellen Wimbledonban.

Az összecsapás 2 óra 48 percig tartott.

A 24 esztendős Djokovic, aki hétfőtől Nadaltól átveszi a világranglista első helyét idei második, pályafutása harmadik Grand Slam-tornagyőzelmét szerezte meg.

Női vízilabda Eb-selejtező - Újabb győzelem a németek ellen

- A sanghaji világbajnokságra készülő magyar női vízilabda-válogatott magabiztos, 16-12-es győzelmet aratott szombaton a vendég németek felett, s ezzel négy forduló után is százszázalékos teljesítménnyel vezeti az Európa-bajnoki selejtező A csoportját.

Női kézilabda BL - Német vagy lengyel csapattal találkozhat a Debrecen

Sport - 2011-06-28

A német Buxtehudéval vagy a lengyel Zaglebie Lubinnal játszhat majd a DVSC-Korvex női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája főtáblájára kerülésért.

Az európai szövetség (EHF) hétfőn Bécsben készítette el a sorsolást, amelyen kiderült, hogy a hajdúsági együttes először egy első selejtezőkörből érkező együttessel csap össze. Az ellenfél a Omni Lux (görög), a MizuWaAi/Dalfsen (holland), a Brühl (svájci) és Gil Eanes-Lagos (portugál) alkotta kvartett második helyezettje lesz.

Európa Nagydíj - Vettel idei hatodik győzelme

Sport - 2011-06-27

Sebastian Vettel (Red Bull) nyerte vasárnap Valenciában a 62. Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság nyolcadik futamát, az Európa Nagydíjat.

A vb-címvédő német pilóta mögött a spanyol Fernando Alonso (Ferrari) végzett a második helyen és az ausztrál Mark Webber (Red Bull) lett a harmadik.

Úszó ob - Biczó a világ idei második legjobb idejét úszta

Sport - 2011-06-25

Biczó Bence káprázatos, a világ idei második legjobb idejével, 1:54.79 perccel nyerte a 200 m pillangót óés előzte meg többek között Cseh Lászlót a Debrecenben zajló 113. országos úszó-bajnokság pénteki napján.

Úszó ob - Kis Gergő remek ideje, Cseh három aranya

Sport - 2011-06-23

Kis Gergő a világ idei nyolcadik legjobb eredményét úszta 800 méter gyorson a 113. országos úszó-bajnokság szerdai nyitónapján, Debrecenben, ahol Cseh László három számban végzett az élen, Jakabos Zsuzsanna pedig olimpiai A szintet ért el 400 m vegyesen.

Hamis olimpiai jegyek az interneten

Sport - 2011-06-22

Az interneten változatlanul hirdetik magukat olyan cégek, akik illegális tevékenységet folytatnak és valójában nem rendelkeznek hivatalos belépőkkel a 2012-évi londoni olimpiára.

A náluk vásárlók előbb vagy utóbb szembesülnek a nagy veszteséggel. Jelentős pénzkiadás után és a minden eddiginél szigorúbb jövő nyári beléptetési rendszer miatt nem tudnak majd ott lenni a lelátókon.

Kajak-kenu Eb

Sport - 2011-06-19

Kovács Katalin és Csipes Tamara (b-j) kajakos duó örül, miután megnyerte a K-2 500 méteres döntőjét a kajak-kenu Európa-bajnokságon, Belgrádban.

NBA - Először bajnok a Dallas

Sport - 2011-06-14

A vendég Dallas Mavericks legyőzte a Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) döntőjének hatodik mérkőzésén, így 4-2-re megnyerte a párharcot, és történetének első bajnoki címét szerezte meg.

Miami Heat-Dallas Mavericks 95-105 (27-32, 24-21, 21-28, 23-24)

Legjobb dobók: James 21, Bosh 19, Chalmers 18, Wade 17, Haslem 11, illetve Terry 27, Nowitzki 21, Barea 15, Marion 12

Dzsudzsák aláírt

Sport - 2011-06-12

Dzsudzsák Balázs aláírta négy évre szóló szerződését az Anzsi Mahacskalához - jelentette be a játékos.A 24 éves Dzsudzsák Debrecenben kezdte pályafutását, ahol háromszor lett magyar bajnok, egyszer Magyar Kupát, háromszor pedig Szuperkupát nyert. 2008-ban került a PSV Eindhovenhez, amellyel holland bajnoki címet és Szuperkupát szerzett 2008-ban. Az eindhovenieknél meghatározó futballistává vált, a legutóbbi szezonban bronzérmet szerzett a csapattal. A magyar válogatottban 37-szer lépett pályára, és öt gólt szerzett.

Labdarúgó NB I - A bajnoki cím reális cél, a dobogó kötelező Debrecenben

"Az elmúlt kilenc évben elért eredmények alapján nem tűzhetünk magunk elé más célt, mint a versenyfutást a bajnoki címért. A nemzetközi kupában való indulás jogának megszerzése kötelező, de a bajnoki cím is reális célkitűzés" - szögezte le a debreceni csapat első embere a klub honlapján szombaton megjelent nyilatkozatában.

Női kézilabda vb-selejtező – Változások várhatók a csapatban

A magyar női kézilabda-válogatott nélkül rendezik a következő két világversenyt, a decemberi brazíliai világbajnokságot és a jövő évi londoni olimpiát, így valószínű, hogy új csapatot kell építeni.

A válogatott legközelebb októberben vív tétmérkőzést, amikor is megkezdi a 2012-es hollandiai Európa-bajnokság selejtezősorozatát. .