Beranek első győzelme, Éger utolsó Loki gólja

Sport - 2006-08-22

A harmadik helyre került a DVSC-TEVA labdarúgó csapata, miután  három góllal nyert a Vasas ellen a labdarúgó Borsodi Liga 3. fordulójának hétfői mérkőzésén. Először irányította a debrecenieket új edzőjük, Miroslav Beranek, és a Spanyolországba szerződött Éger a Loki színeiben – utolsó gólját lőtte.

DVSC-TEVA - Vasas 3-0 (1-0)

Debrecen, 7000 néző

vezette: Arany

Debrecen: Csernyánszki - Bernáth, Éger, Komlósi, Leandro - Dombi (Dzsudzsák 57.), Kiss Z., Sándor, Halmosi - Bogdanovic (Zsolnai 62., Virág 89.), Sidibe

Vasas: Németh G. - Balog, Pandur, Tóth A., Pintér (Harnisch 81.) - Kincses, Németh N., Unierzyski, Majoros (Tandari 72.) - Lázok, Nagy Zs. (Skita 67.)

gól: Halmosi (9.), Éger (66., 11-esből), Virág (90.)

9. perc:  Leandro kiváló ütemben ugratta ki Halmosit, aki a vendégek 16-osán belülre érve, kissé balról lőtt a vendégek kapujába (1-0).

66. perc: Pandur szerelte szabálytalanul Zsolnait a 16-oson belül, a mozdulatért Arany játékvezető a 11-es pontra mutatott. A megítélt büntetőt a közönség kívánságára a Spanyolországba igazoló Éger lőtte nagy erővel a léc alá (2-0).

90. perc: Dzsudzsák jobb oldali szögletére érkezett az alig pár másodperce beállt Virág, a védő 6 m-ről védhetetlen gólt fejelt a Vasas hálójába (3-0).